TheWarsaw.pl

Warszawski Portal BiznesowyCH Janki w nowej odsłonie

21 sierpnia CH Janki otworzyło się w nowej odsłonie. Remont trwał dwa lata.

Inwestor czyli Cromwell Property Group – dobudował 21 tys. m kw. powierzchni. Rozbudowany obiekt ma obecnie ponad 100 tys. m kw. powierzchni. To pozwala stwierdzić, że jest to jedna z największych galerii handlowych w Polsce.

Dobudowano parking podziemny a także część handlową o powierzchni 21 tys. m kw. Efektem zwiększenia powierzchni jest fakt, że działa tu 70 nowych salonów z modą damską, męską i akcesoriami. Strefa restauracyjna powiększyła się z kolei do 16 najemców

Koszt inwestycja w podwarszawskich Jankach wyniósł 65,4 mln EUR.

Wśród nowych obiektów handlowych znalazły się m.in.: Stradivarius, Bershka, Calzedonia, Intimmisimi, Gafas, New Yorker, Pandora, Jubitom, Etam, Reserved, Tous czy Zara.

Centrum Janki to centrum położone w podwarszawskiej miejscowości Janki przy ruchliwej trasie na Kraków, Wrocław, Łódź i Katowice. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych Centrów w aglomeracji warszawskiej.

Główni operatorzy Centrum Janki to Leroy Merlin, Media Markt oraz hipermarket Auchan. Ofertę handlową Centrum uzupełnia ponad 100 sklepów średnio powierzchniowych, w tym takie marki jak: C&A, Go Sport, H&M, KappAhl, Kazar, New Yorker, Reserved, Rossmann czy Sephora. Na terenie obiektu działają kino CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court z 11 restauracjami, restauracja Pizza Hut, a także kawiarnie (w tym Etno Cafe i Starbucks) i cukiernie (Cukiernia A.Blikle, Cukiernia Sowa, Ice Cafe Sorrento).

fot. mat. prasowe